O chlapících

Lukáš Luckas Krásný

chlapík

Původně banjista a dnes znovu banjista. Od ostatních ho odlišuje zejména to, že svým nástrojem příliš nevládne, ale to by stejně bylo na škodu. V oblékání je ale velký fintil. Od kostry přes žluté tygrované šaty až po kůži z chřestýše (nikoliv Aničky Chřestýš, ale z normálního utkaného hada)

Petr Nowack Novák

chlapík

Hraje fenomenálně na kytaru, a úplně stejně na mandolínu a banjo. Kromě muziky chodí rád na ryby a jezdí taxíkem jako jeho řidič. Potkat ho můžete nejčastěji v bavorském kroji jak jódluje u řeky se svou němou tváří.

Michal Pinocchio Šindelář

chlapík

Ačkoliv je nejmladší a tuhle někdo říkala, že i nejhezčí, rozhodně tak nevypadá. Hraje výborně a už si v životě taky prošel svým. V Semtexu především bubnuje, ale je to paradoxně jediný člen skupiny, který se umístil v Českém slavíku jak zpěvák. Svůj módní styl ještě nemá vyhraněný, a tak bere po cestě sousedkám cokoliv ze šňůry na prádlo.

Tomáš Bobeš Sutr

chlapík

Hraje skvěle na baskytaru, skvěle vypadá, moc nemluví a většinou ho uvidíte oblečeného v sukních, nebo šatičkách. Rozhodně ale v Semtexu platí za odborníka na všechny počítačové hry.

Michal Dědeček Röhrich

chlapík

Hraje famózně na cokoliv co má alespoň z počátku šest strun. Dobře vypadá, hezky zpívá. Od ostatních členů Semtexu se odlišuje tím, že má hudební sluch a nevadí mu to. Taky chodí na ryby. Libuje si v oblečcích ála strýček Pompo, nebo paní Kadrnožková.

Martina Voglice

chlapík

Od ostatních členů skupiny se odlišuje tím, že není muž, ale právě naopak je to nemuž, čili žena. Navíc se tak také obléká. Když někdy dojde ve skupině ke sporu, je schopná vnést do problému nové, zcela nečekané světlo. Inu, je to žena...

Vybíráme z galerie